NOVINKY

arr3DARČEKOVÁ POUKÁŽKAHĽADÁTE VHODNÝ DARČEK PRE SVOJICH BLÍZKYCH? UŽ STE HO NAŠLI! Narodeniny, meniny, výročia,... arr3POŠTOVNÉ ZADARMOPri nákupe nad 100 Eur máte poštovné zadarmo.... arr3FACEBOOK, MODRÝ KONÍKNájdete nás aj na www.facebook.com a www.modrykonik.sk   FACEBOOOK: WORLD-STYLE   MODRÝ KONÍK:...

TOVAR V AKCII

ANKETA

Ako ste sa o e-shope dozvedeli?

Google - vyhľadávanie 31% Mimibazar,Minibazar,Babybazar,Bazar 21% Facebook 25% iný spôsob 23%


DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

HĽADÁTE VHODNÝ DARČEK PRE SVOJICH BLÍZKYCH? UŽ STE HO NAŠLI!

Narodeniny, meniny, výročia, vysvedčenie, maturity, promócie, Vianoce – aj to sú príležitosti, počas ktorých môžete svojich blízkych, priateľov, či známych obdarovať naozaj originálne s Darčekovou poukážkou v hodnote 25, 50, 75, 100, 150, 200, 500 Eur.

Poukážku je možné použiť len raz a jej celá hodnota bude odpočítaná z ceny nákupu. Z poukážky sa nevydáva, suma poukážky nie je vratná a možno ju použiť len na nákup tovaru v eshope www.world-style.sk.

Poukážku si môžete objednať prostredníctvom emailu: monza.zm@gmail.com. V emaily uveďte vaše meno, kontaktné údaje, hodnotu poukážky a pre koho je určená. Následne vám zašleme podklady k platbe a po zaplatení obdržíte poukážku aj faktúru emailom.


Pri objednávke tovaru treba do poznámky uviesť číslo darčekovej poukážky a meno!

Do hodnoty poukážky sa zarátava aj poštovné.

 

Bližšie info: monza.zm@gmail.com

 

YWU4NzRlN