NOVINKY

arr3DARČEKOVÁ POUKÁŽKAHĽADÁTE VHODNÝ DARČEK PRE SVOJICH BLÍZKYCH? UŽ STE HO NAŠLI! Narodeniny, meniny, výročia,... arr3POŠTOVNÉ ZADARMOPri nákupe nad 100 Eur máte poštovné zadarmo.... arr3FACEBOOK, MIMIBAZAR, MODRÝ KONÍKNájdete nás aj na www.facebook.com, www.mimibazar.sk a www.modrykonik.sk   FACEBOOOK:...

TOVAR V AKCII

naša cena 13,00 Eur
naša cena 9,00 Eur
naša cena 18,00 Eur

ANKETA

Ako ste sa o e-shope dozvedeli?

Google - vyhľadávanie 34% Mimibazar,Minibazar,Babybazar,Bazar 20% Facebook 24% iný spôsob 22%

OBCHODNÉ PODMIENKY

Vymedzenie pojmov:

Predávajúci :

Ing. Monika Müllerová - MONZA

Rázusova 1509/48

95301 Zlaté Moravce

IČO: 46393137

Kupujúci - fyzická alebo právnická osoba, ktorá vstúpila do obchodného vzťahu s predávajúcim.

Objednávanie tovaru:

Tovar je možné objednať:

- emailom

- telefonicky

- prostredníctvom e-shopu

Vaša objednávka Vám bude potvrdená emailom. Odoslaním Vašej objednávky súhlasite s našimi Obchodnými podmienkami.

Povinnosti predávajúceho:

Zákaznikovi sa zaväzujeme dodať druh a množstvo tovaru v kúpnej cene a za platobných podmienok, ktoré platia v deň odoslania objednávky.NEZODPOVEDÁME za oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou, oneskorené dodanie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa, za poškodenie zásielky zavinené poštou. V prípade ak tovar nezodpovedá predstavám, takýto tovar nemôžeme považovať za oprávnenú reklamáciu.

Povinnosti kupujúceho:

Kupujúci sa zaväzuje prevziať objednaný tovar, v prípade akýchkoľvek závad nám tieto bezodkladne oznámiť. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, kupujúci je povinný ihneď bez prevzatia zásielky kontaktovať predávajúceho. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie tovaru nebudu akceptované. Zaplatiť za tovar kúpnu cenu vo výške a v zmysle platobných podmienok platných v deň odoslania objednávky.

V prípade, že si kupujúci neprevezme objednaný tovar (na základe objednávky), predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody. V prípade, že si zákazník neprevezme tovar pri prvom doručení, a požaduje opätovné doručenie tovaru, je povinný uhradiť náklady prvého ako aj opätovného doručenia tovaru. V prípade, že tovar vrátite bez udania dôvodu do 7 pracovných dní ste povinný týmto znášať náklady za doručenie zásielky k Vám, ale aj späť k nám. Uvedená suma bude odrátaná z vrátených peňazí.

Ceny:

Ceny sú uvádzané v mene EUR (€). Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien tovaru.

Dodacie lehoty:

Dodanie tovaru záleží na dostupnosti tovaru na našom sklade alebo na sklade dodávateľa. Pri bežne dostupnom tovare, tento odosielame v najbližší pracovný deň po objednaní. O doručení tovaru budete informovaný emailom.

Doručenie tovaru:

Tovar zasielame Slovenskou poštou. Za poškodenie tovaru pri preprave zodpovedá výhradne prepravná spoločnosť.

Platby za tovar:

Tovar je možné zaplatiť bankovým prevodom alebo na dobierku.

Doklady:

Spolu s dodaným tovarom obdržíte faktúru, ktorú si uschovajte pre prípadné reklamácie.

Záručná doba a reklamačný poriadok:

Záručná doba na dodávaný tovar je 2 roky ako ustanovuje zákon. Záruka sa nevzťahuje na mechanické poškodenie, zničenie alebo iné znehodnotenie tovaru. Oprávnenie na záruku zaniká v prípade, že k vadám došlo bežným používaním, nesprávnym použitím výrobku alebo nesprávnym skladovaním výrobku. Na škody spôsobené počas prepravy sa záruka nevzťahuje.

Reklamácie sú vybavované v súlade s platnými zákonmi a právnymi predpismi Slovenskej republiky. Pri reklamácii prosíme o vyplnenie REKLAMACNY-PROTOKOL-1.pdf a priloženie k reklamovanému tovaru.

Pri uplatnení reklamácie bude vaša požiadavka vybavená v čo najkratšom možnom čase, max do 30 dní odo dňa doručenia tovaru. V prípade akýchkoľvek otázok , nejasností nás prosím kontaktujte formou emailu alebo telefonicky.

Tovar na objednávku:

- dodanie tovaru trvá dlhšie ako tovar skladom

- informujeme o každom pohybe tovaru, či už je to meškanie dodávky zo zahraničia alebo nedostupnosť

- v prípade ak sa pri objednávaní zistí, že tovar je nedostupný (nie je požadovaná veľkosť alebo je vypredaný), vraciame ihneď peniaze.

Tovar skladom:

- ihneď k odberu, cca sa vybavuje do 3 pracovných dní

Odstúpenie od zmluvy:

Zákazník má právo odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní odo dňa doručenia tovaru bez udania dôvodu, ale len za predpokladu,že je tovar nepoškodený,čistý, nepoužívaný, s originál visačkou, zabalený v pôvodnom balení.

Ak tieto podmienky nebudú splnené, zákazník nemôže od zmluvy bez udania dôvodu odstúpiť.

V prípade, že zákazník vráti tovar a požaduje vrátenie peňazí, bude mu vrátená iba suma, ktorú zaplatil za tovar. Cena za poštovné mu vrátená nebude, nakoľko bola vynaložená na odoslanie jeho zásielky.

Pri zle vybratej veľkosti tovaru zákazníkom, má zákazník právo požadovať výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí do 7 pracovných dní odo dňa doručenia tovaru. Po tejto lehote stráca zákazník právo na oprávnenú výmenu tovaru.

Výmena tovaru za inú veľkosť alebo vrátenie peňazí je možné iba ak je tovar nepoškodený, čistý, s visačkou, nepoužívaný, v pôvodnom balení.

Vrátený tovar nám zasielajte prosím doporučene, aby ste nám v prípade potreby vedeli zaslať podacie číslo zásielky.

Storno objednávky:

Zákazník môže stornovať objednávku do 12 hod. od potvrdenia objednávky.

Ochrana osobných údajov:

Osobné údaje sú chránené pred zverejnením a použitím treťou osobou. Sú použité iba pre zasielanie objednanej zásielky a pre komunikáciu so zákazníkom.

Zákony a predpisy : zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

 

 

ZjU2NjFhZ